ג'ני המקסימה.! מאז 2012 אנחנו עובדות יחד ברשת מלונות "C HOTELS" . אני רוצה להודות לך על עוד אירוע נפלא שהעברת לכבוד יום האישה. הבנות נהנו כל כל וקיבלנו פידבקים נהדרים והכל בזכות השילוב המיוחד בין האישיות הנעימה והמיוחדת שלך לבין הפעלה כייפית, יצירתית ,סוחפת ומלאת אנרגיות. מחכה כבר לאירוע הבא וממליצה בחום לכל מי שמחפש אירוע גיבוש של עובדים/חברים, הרמת כוסית או סתם פעילות מהנה. 

לאנה בן אבנר
מנהלת שיווק רשת מלונות " C HOTEL "
     

 ג'ני מנחה מוכשרת ומלאת חיים. השתתפתי בסדנת צחוק שלה ובאמת שלא הפסקנו לצחוק ! הסדנה הייתה מגוונת , שולבו בה משחקים וריקודים שהפכו את החוויה ליותר עשירה ולא היה רגע דל. האנרגיה הייתה מצוינת ולכולם יצאו עם חיוך ענק ומרוצים מאוד. ממליצה בחום ! 

דקלה ברק
מרצה לסטטיסטיקה ושיטות מחקר
     

 ג'ני העבירה סדנת צחוק במסיבת הרווקות שלי . היה ממש מדהים! כל החברות שלי זוכרות ומזכירות את המסיבה . קטעים והתמונות של התלבושות שג'ני הביאה מככבות עד היום באיזכורים ובפייסבוק. היה מצחיק, מרגש ומגבש. ג'ני שילבה הפעלה שמחברת ומגבשת את הנוכחים . היו גם ריקודי בטן ומשחקים . בקיצור היה ממש מוצלח וכולם ממש נהנו. לדעתי מה שהיה יוצא דופן בהפעלה שלה לשלב גם אימהות וחברות מבוגרות יותר מאיתנו יחד אותנו. כולנו הרגשנו חלק והצחוק מחק את הפער. ממליצה ביג טיים!!! 

אנה פריימן
אירוע מסיבת רווקות
     

 ממליצה בחום על ג'ני ממרכז לסדנאות חוויה ! הזמנו את ג'ני פעילות גיבוש קבוצת חברים בעבודה. זה היה ערב בלתי נשכח !! ההפעלה הייתה מאוד כיפית , שמחה , מהנה ומקצועית. המון תודה ג'ני 

אילנה אלחדד
מנהלת רכש חברת "אלישרא"
     

 הזמנתי את ג'ני לסדנת ריקודי בטן וצחוק ליום הולדתי. היינו כ 20 בנות . האדרנלין היה בשמים והיה לנו כיף בלתי רגיל . את היום הולדת הזה לא ישכחו! ג'ני מלאת כריזמה , עם מוזיקה נהדרת שגרמה ולכולנו לצחוק, לזוז ולרקוד. היה כיף גדול . ממליצה בחום לאירועים וימי הולדת. 

ורד טלמור
Relationsheep ייעוץ הרצאות וסדנאות
     

 ג'ני , היה נהדר! כל כך נהנינו לצחוק איתך ! העברת את הסדנה בצורה מדהימה ! נתת לנו להרגיש ממש שמח ועשית הכל ... זאת הייתה ממש חוויה מדהימה! גם אלה שקצת התביישו , גם אלה שהתאפקו - כולם השתחררו. היה ממש כיף ומאוד נהנינו. תודה רבה 

חני ליפשיץ
מנהלת שיווק ולקוחות בחברת כרומגן